Indrumătorii centrului de excelență 2016-2017



Nr. crt
Nume si prenume cadru didactic
Scoala de provenienta
1
Vasilică Tanța
Scoala Gimnaziala "
Stefan cel Mare"
2
Alstanei Mihaela
Scoala Gimnaziala "Anghel Saligny"
3
Axente Mihaela
Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga"
4
Enoiu Florentina
Scoala Gimnaziala "Ion Basgan"
5
Baciu Marina
Scoala Gimnaziala Nr. 7
6
Batog Emilia
Scoala Gimnaziala Nr. 3
7
Bindar Gabriela
Scoala Gimnaziala "Anghel Saligny"
8
Butunoi Tudorela
Scoala Gimnaziala "Ion Basgan"
9
Chirazi Maria
Scoala Gimnaziala "Anghel Saligny"
10
Cojanu Maria
Scoala Gimnaziala "Ion Basgan"
11
Coracă Alina
Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
12
Cornienco Mihaela
Scoala Gimnaziala "Ion Basgan"
13
Croitoru Adela
Scoala Gimnaziala Nr. 3
14
Cudalb Mariana
Scoala Gimnaziala "Ion Basgan"
15
Danciu Olimpia
Scoala Gimnaziala "Alexandru Vlahuta"
16
Dima Marinela
Scoala Gimnaziala "Anghel Saligny"
17
Dima Silvia
Scoala Gimnaziala "Anghel Saligny"
18
Dolia Petria
Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
19
Dragu Stănica
Scoala Gimnaziala "Stefan cel Mare"
20
Ichim Mariana
Scoala Gimnaziala "Ion Basgan"
21
Laluciu Gabriela
Scoala Gimnaziala "Alexandru Vlahuta"
22
Lefter Nadia
Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
23
Merloiu Monica
Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
24
Mircea Vasilica
Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
25
Nicolaie Claudia
Scoala Gimnaziala "Ion Basgan"
26
Rosu Corina
Scoala Gimnaziala "Stefan cel Mare"
27
Rusu Mirela
Scoala Gimnaziala "Anghel Saligny"
28
Sava Anca
Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
29
Tomescu Carmen
Scoala Gimnaziala "Ion Basgan
30
Vasuianu Cecilia
Scoala Gimnaziala "Ion Basgan"
31
Vucmanovici Rodica
Scoala Gimnaziala "Anghel Saligny"
32
Zaharia Mirela
Scoala Gimnaziala "Anghel Saligny"

Cadre didactice care au evaluat lucrările la testarile initiale sau finale

Nr. crt.
Nume si prenume cadru didactic
Scoala de provenienta
1
Abeaboeru Alexandra
Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
2
Airini Gheorghe
Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
3
Alstanei Mihaela
Scoala Gimnaziala "Anghel Saligny"
4
Apostu Dumitra
Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga"
5
Axente Mihaela
Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga"
6
Baciu Marina
Scoala Gimnaziala Nr. 7
7
Batog Emilia
Scoala Gimnaziala Nr. 3
8
Chirazi Maria
Scoala Gimnaziala "Anghel Saligny"
9
Chirchinet Ana
Scoala Gimnaziala "Stefan cel Mare"
10
Cojanu Maria
Scoala Gimnaziala "Ion Basgan"
11
Cornienco Mihaela
Scoala Gimnaziala "Ion Basgan"
12
Croitoru Adela
Scoala Gimnaziala Nr. 3
13
Dima Silvia
Scoala Gimnaziala "Anghel Saligny"
14
Ichim Mariana
Scoala Gimnaziala "Ion Basgan"
15
Ilie Anca
Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
16
Laluciu Gabriela
Scoala Gimnaziala Găgeşti
17
Lefter Nadia
Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
18
Merloiu Monica
Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
19
Popescu Catalina
Scoala Gimnaziala Slobozia Bradului
20
Pricope Gina
Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
21
Rosu Corina
Scoala Gimnaziala "Stefan cel Mare"
22
Rusu Liliana
Scoala Gimnaziala "Alxandru Vlahuţă"
23
Rusu Mirela
Scoala Gimnaziala "Anghel Saligny"
24
Sava Anca
Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
25
Sbîrciog Cerasela
Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga"
26
Trandafir Mihaela
Scoala Gimnaziala Găgeşti
27
Tudoroiu Sandica
Scoala Gimnaziala "Anghel Saligny"
28
Vasuianu Cecilia
Scoala Gimnaziala "Ion Basgan"
29
Vucmanovici Rodica
Scoala Gimnaziala "Anghel Saligny"
30
Zaharia Mirela
Scoala Gimnaziala "Anghel Saligny"

Cadre didactice care au asistat la testarea iniţială sau finală

Nr. crt
Nume si prenume cadru didactic
Scoala de provenienta
1
Abeaboeru Alexandra
Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
2
Airini Gheorghe
Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
3
Alstanei Mihaela
Scoala Gimnaziala "Anghel Saligny"
4
Apostu Dumitra
Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga"
5
Axente Mihaela
Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga"
6
Baciu Marina
Scoala Gimnaziala Nr. 7
7
Batog Emilia
Scoala Gimnaziala Nr. 3
8
Chirchinet Ana
Scoala Gimnaziala "Stefan cel Mare"
9
Chiriac Florentina
Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
10
Cojanu Maria
Scoala Gimnaziala "Ion Basgan"
11
Cornienco Mihaela
Scoala Gimnaziala "Ion Basgan"
12
Dima Silvia
Scoala Gimnaziala "Anghel Saligny"
13
Ichim Mariana
Scoala Gimnaziala "Ion Basgan"
14
Ilie Anca
Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
15
Laluciu Gabriela
Scoala Gimnaziala "Alexandru Vlahuta"
16
Lefter Nadia
Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
17
Mengher Gherghina
Scoala Gimnaziala "Stefan cel Mare"
18
Merloiu Monica
Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
19
Pricope Gina
Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
20
Rosu Corina
Scoala Gimnaziala "Stefan cel Mare"
21
Rusu Mirela
Scoala Gimnaziala "Anghel Saligny"
22
Sava Anca
Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
23
Sbîrciog Cerasela
Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga"
24
Stoian Madalina
Scoala Gimnaziala "Anghel Saligny"
25
Trandafir Mihaela
Scoala Gimnaziala Gagesti
26
Tudoroiu Sandica
Scoala Gimnaziala "Anghel Saligny"
27
Vasuianu Cecilia
Scoala Gimnaziala "Ion Basgan"
28
Vucmanovici Rodica
Scoala Gimnaziala "Anghel Saligny"
29
Zaharia Mirela
Scoala Gimnaziala "Anghel Saligny"