Recent Changes

Monday, May 14

  1. page Home edited REZULTATE EVALUA EVALUARE - MATEMATICĂ - 12.05.2018 Nr. crt. Nume si prenume ... Scoala Gi…

    REZULTATE EVALUAEVALUARE - MATEMATICĂ - 12.05.2018
    Nr. crt.
    Nume si prenume
    ...
    Scoala Gimnaziala Principele Radu, Adjud
    absent
    RE - MATEMATICĂ - 12.05.2018
    REZULTATE EVALUARE - LIMBA ROMÂNĂ - 05.05.2018
    1
    (view changes)
    9:27 am
  2. page Home edited REZULTATE EVALUA Nr. crt. Nume si prenume Scoala Punctaj 1 Şerban Robert Școala Gimnazial…

    REZULTATE EVALUA
    Nr. crt.
    Nume si prenume
    Scoala
    Punctaj
    1
    Şerban Robert
    Școala Gimnazială ,,Duiliu Zamfirescu"
    98.00
    2
    Prodan Razvan
    Școala Gimnazială ,,Anghel Saligny"
    96.00
    3
    Mocanu Tudor
    Școala Gimnazială ,,Ion Basgan "
    94.00
    4
    Rentea Cezar
    Școala Gimnazială ,,Anghel Saligny"
    93.00
    5
    Porumb Ștefan
    Școala Gimnazială Nr. 3
    89.00
    6
    Găman Mara Elena
    Școala Gimnazială ,,Ştefan cel Mare "
    88.00
    7
    Gavrilă Ioana
    Școala Gimnazială ,,Ion Basgan "
    88.00
    8
    Grigoras Ilaria
    Școala Gimnazială ,,Anghel Saligny"
    88.00
    9
    Popa Rialda Maria
    Școala Gimnazială ,,Anghel Saligny"
    88.00
    10
    Cazacu Matei
    Școala Gimnazială ,,Duiliu Zamfirescu"
    81.00
    11
    Ciobotaru Alexandra
    Scoala Gimnaziala "Profesor Panaite C. Mazilu" Brosteni
    81.00
    12
    Ciusleanu Amina
    Școala Gimnazială ,,Anghel Saligny"
    81.00
    13
    Ene Cristian
    Școala Gimnazială ,,Duiliu Zamfirescu"
    81.00
    14
    Ciribasa Cristian
    Școala Gimnazială ,,Ion Basgan "
    78.00
    15
    Porosnicu Sara
    Școala Gimnazială ,,Duiliu Zamfirescu"
    78.00
    16
    Taman Teodor
    Școala Gimnazială ,,Ion Basgan "
    78.00
    17
    Ghilea Alexandru
    Școala Gimnazială ,,Ion Basgan "
    76.00
    18
    Portase Laura
    Școala Gimnazială ,,Ştefan cel Mare "
    76.00
    19
    Rosu Mihnea
    Scoala Gimnaziala Principele Radu, Adjud
    76.00
    20
    Baldin Mihnea -Ioan
    Școala Gimnazială ,,Duiliu Zamfirescu"
    71.00
    21
    Ciobanu David
    Școala Gimnazială ,,Duiliu Zamfirescu"
    71.00
    22
    Ilie David
    Școala Gimnazială Nr. 3
    71.00
    23
    Apostu Ștefan
    Școala Gimnazială Nr. 3
    70.00
    24
    Ştefan Sonia
    Școala Gimnazială ,,Anghel Saligny"
    70.00
    25
    Cringasu Rianna
    Școala Gimnazială ,,Anghel Saligny"
    69.00
    26
    Grozavu Maria Cristina
    Școala Gimnazială ,,Ştefan cel Mare "
    69.00
    27
    Anghel Anamaria
    Școala Gimnazială ,,Duiliu Zamfirescu"
    68.00
    28
    Bortoș Bianca Mihaela
    Școala Gimnazială Nr. 3
    66.00
    29
    Cornea Alexandru Sebastian
    Școala Gimnazială ,,Ion Basgan "
    66.00
    30
    Croitoru Daria
    Școala Gimnazială Nr. 3
    66.00
    31
    Diţă Olguţa
    Școala Gimnazială ,,Ştefan cel Mare "
    66.00
    32
    Găină Ștefania
    Școala Gimnazială ,,Ion Basgan "
    66.00
    33
    Herciu Mihnea
    Școala Gimnazială ,,Duiliu Zamfirescu"
    65.00
    34
    Strimbei Elena
    Școala Gimnazială ,,Anghel Saligny"
    65.00
    35
    Huzuneanu Roxana
    Școala Gimnazială ,,Anghel Saligny"
    64.00
    36
    Paiu George
    Scoala Gimnaziala Principele Radu, Adjud
    63.00
    37
    Topor Antonia Maria
    Școala Gimnazială ,,Anghel Saligny"
    61.00
    38
    Moglan David
    Școala Gimnazială ,,Duiliu Zamfirescu"
    59.00
    39
    Raileanu Cuorleone
    Școala Gimnazială ,,Ştefan cel Mare "
    59.00
    40
    Tătaru Mihnea
    Școala Gimnazială ,,Anghel Saligny"
    59.00
    41
    Crăciun Radu
    Școala Gimnazială ,,Duiliu Zamfirescu"
    58.00
    42
    Chiritoiu Daria Elena
    Școala Gimnazială Nr. 3
    57.00
    43
    Florea Ciprian
    Școala Gimnazială ,,Ştefan cel Mare "
    57.00
    44
    Simulescu Daria
    Școala Gimnazială ,,Anghel Saligny"
    57.00
    45
    Cristian Andreea
    Scoala Gimnaziala Principele Radu, Adjud
    56.00
    46
    Ghiorghita Alin Cosmin
    Școala Gimnazială ,,Ştefan cel Mare "
    56.00
    47
    Măxineanu Alexandra Maria
    Școala Gimnazială Nr. 3
    56.00
    48
    Zaharia Luca
    Școala Gimnazială ,,Anghel Saligny"
    56.00
    49
    Cirnu Claudia
    Școala Gimnazială ,,Anghel Saligny"
    54.00
    50
    Mocanu Daria Andreea
    Școala Gimnazială ,,Duiliu Zamfirescu"
    54.00
    51
    Ene Adelina
    Scoala Gimnaziala Principele Radu, Adjud
    53.00
    52
    Milea Irina Maria
    Școala Gimnazială ,,Ştefan cel Mare "
    53.00
    53
    Petrea Rares - Mihail
    Școala Gimnazială ,,Ştefan cel Mare "
    53.00
    54
    Avram Maia Ilinca
    Școala Gimnazială ,,Anghel Saligny"
    52.00
    55
    Golesteanu Stefania
    Școala Gimnazială ,,Duiliu Zamfirescu"
    52.00
    56
    Munteanu Alexandru
    Școala Gimnazială ,,Ion Basgan "
    52.00
    57
    Robu Alexandru
    Școala Gimnazială ,,Ştefan cel Mare "
    52.00
    58
    Iliescu Mihai-Alin
    Școala Gimnazială ,,Ştefan cel Mare "
    51.00
    59
    Tudose Maria
    Școala Gimnazială ,,Duiliu Zamfirescu"
    51.00
    60
    Comanescu Miruna
    Școala Gimnazială ,,Duiliu Zamfirescu"
    49.00
    61
    Cretu Darius
    Școala Gimnazială ,,Anghel Saligny"
    49.00
    62
    Dumitrascu Elina
    Școala Gimnazială ,,Ştefan cel Mare "
    49.00
    63
    Olaru Alexandru
    Școala Gimnazială Nr. 3
    49.00
    64
    Sandu Vanessa
    Școala Gimnazială ,,Ion Basgan "
    49.00
    65
    Ghinea Maria Cristina
    Școala Gimnazială ,,Duiliu Zamfirescu"
    48.00
    66
    Ioanițescu Edward
    Școala Gimnazială ,,Ştefan cel Mare "
    48.00
    67
    Voinea Ioana
    Școala Gimnazială ,,Ion Basgan "
    48.00
    68
    Curtache Ștefan
    Școala Gimnazială ,,Ştefan cel Mare "
    47.00
    69
    Buzaianu Ioana
    Școala Gimnazială ,,Ştefan cel Mare "
    46.00
    70
    Hanga David Andrei
    Școala Gimnazială ,,Ştefan cel Mare "
    46.00
    71
    Olteanu Denis
    Școala Gimnazială ,,Ion Basgan "
    46.00
    72
    Dinu Ionuţ
    Școala Gimnazială ,,Ştefan cel Mare "
    45.00
    73
    Boza Diandra
    Scoala Gimnaziala Principele Radu, Adjud
    44.00
    74
    Dinu Miruna Alexandra
    Școala Gimnazială ,,Nicolae Iorga "
    44.00
    75
    Bordia Sebastian Ionuț
    Școala Gimnazială ,,Ştefan cel Mare "
    43.00
    76
    Bunadimineata Alesia
    Școala Gimnazială ,,Ştefan cel Mare "
    41.00
    77
    Rusu Alexandru
    Școala Gimnazială ,,Ştefan cel Mare "
    41.00
    78
    Tataru Eduard - Alexandru,
    Școala Gimnazială ,,Ştefan cel Mare "
    41.00
    79
    Cucu Samyra
    Școala Gimnazială ,,Anghel Saligny"
    40.00
    80
    Faraoneanu Andra
    Școala Gimnazială ,,Nicolae Iorga "
    40.00
    81
    Ancuța Alexandra
    Școala Gimnazială ,,Ion Basgan "
    39.00
    82
    Iacob Ana Maria Iulia
    Școala Gimnazială Nr. 3
    39.00
    83
    Marcu Maria
    Școala Gimnazială ,,Ştefan cel Mare "
    39.00
    84
    Radu Mihaela
    Școala Gimnazială ,,Ştefan cel Mare "
    39.00
    85
    Voinea Murgulet Sebastian
    Scoala Gimnaziala Gagesti
    38.00
    86
    Betisor Bianca
    Școala Gimnazială ,,Duiliu Zamfirescu"
    absent
    87
    Chetreanu Iosef
    Școala Gimnazială ,,Duiliu Zamfirescu"
    absent
    88
    Ciobotaru Ema
    Școala Gimnazială ,,Anghel Saligny"
    absent
    89
    Ciubotaru Daria
    Școala Gimnazială ,,Ion Basgan "
    absent
    90
    Constantinescu Dragoş
    Școala Gimnazială ,,Anghel Saligny"
    absent
    91
    Dudu Iarina Laura
    Școala Gimnazială Nr. 7
    absent
    92
    Ghiuta Ovidiu
    Școala Gimnazială ,,Duiliu Zamfirescu"
    absent
    93
    Latcan David
    Școala Gimnazială ,,Ştefan cel Mare "
    absent
    94
    Lensu Alexandru
    Școala Gimnazială ,,Anghel Saligny"
    absent
    95
    Lupu Sebastian
    Școala Gimnazială ,,Anghel Saligny"
    absent
    96
    Popa Ana
    Școala Gimnazială ,,Anghel Saligny"
    absent
    97
    Rotaru Sorina
    Scoala Gimnaziala Principele Radu, Adjud
    absent
    RE - MATEMATICĂ - 12.05.2018

    REZULTATE EVALUARE - LIMBA ROMÂNĂ - 05.05.2018
    1
    (view changes)
    9:26 am

Saturday, May 12

  1. page Program edited ... 12.05.2018 TESTARE FINALĂ {barem_evaluare_mate.docx}
    ...
    12.05.2018
    TESTARE FINALĂ
    {barem_evaluare_mate.docx}
    (view changes)
    4:43 am

Wednesday, May 9

  1. page Home edited REZULTATE EVALUARE - LIMBA ROMÂNĂ - 05.05.2018 Nr. crt. Nume şi prenume elev Şcoala de proven…

    REZULTATE EVALUARE - LIMBA ROMÂNĂ - 05.05.2018
    Nr. crt.
    Nume şi prenume elev
    Şcoala de provenienţă
    Punctaj

    1
    Ene Cristian
    ...
    26.65
    11
    Popa Rialda Maria
    Școala Gimnazială ,,Anghel Saligny"
    26.50
    12

    Asanache Bianca
    Școala Gimnazială ,,Anghel Saligny"
    26.00
    1213
    Voicu Alexia
    Școala Gimnazială ,,Ştefan cel Mare "
    25.85
    1314
    Tronaru Bianca
    Școala Gimnazială ,,Ion Basgan "
    25.80
    1415
    Ursache Elisia
    Școala Gimnaziala Principele Radu, Adjud
    25.70
    1516
    Buzăianu Ioana
    Școala Gimnazială ,,Ştefan cel Mare "
    25.60
    1617
    Ciobotaru Ema
    Școala Gimnazială ,,Anghel Saligny"
    25.50
    1718
    Anton Claudia-Maria
    Școala Gimnazială ,,Anghel Saligny"
    25.20
    1819
    Băltăreţu Elena
    Școala Gimnazială ,,Anghel Saligny"
    25.05
    1920
    Purice Cosmina Denisa
    Școala Gimnazială ,,Ştefan cel Mare "
    25.00
    2021
    Iosif Alexandra
    Școala Gimnazială Nr. 3
    24.85
    2122
    Tătaru Eduard - Alexandru
    Școala Gimnazială ,,Ştefan cel Mare "
    24.85
    2223
    Căpățîna Mateo
    Școala Gimnazială ,,Anghel Saligny"
    24.65
    2324
    Dobroiu Delia
    Școala Gimnazială ,,Duiliu Zamfirescu"
    24.60
    2425
    Ene Adelina
    Școala Gimnaziala Principele Radu, Adjud
    24.60
    2526
    Croitoru Daria
    Școala Gimnazială Nr. 3
    24.35
    26
    Popa Rialda Maria
    Școala Gimnazială ,,Anghel Saligny"
    24.25

    27
    Androni Ştefan
    ...
    Școala Gimnazială ,,Duiliu Zamfirescu"
    15.80
    60
    Bordea Elena
    Școala Gimnazială ,,Anghel Saligny"
    absent
    61
    Ciușleanu Amina
    Școala Gimnazială ,,Anghel Saligny"
    absent
    62
    Lățcan David
    Școala Gimnazială ,,Ştefan cel Mare "
    absent
    63
    Mocanu Tudor
    Școala Gimnazială ,,Ion Basgan "
    absent
    Cursurile Centrului de Excelenta, din data de 24.03.2018(suspendate din cauza conditiilor meteo) se vor desfasura pe 31.03.2018.

    Coordonatori:
    Inspector școlar pentru învățământul primar, prof. Gabriela Oloeriu
    (view changes)
    4:58 am

Tuesday, May 8

  1. page Home edited ... 27.40 5 Vîlcu Miriam Școala Gimnazială ,,Anghel Saligny" 27.40 6 Poroșnicu Sara …
    ...
    27.40
    5
    Vîlcu Miriam
    Școala Gimnazială ,,Anghel Saligny"
    27.40
    6

    Poroșnicu Sara
    Școala Gimnazială ,,Duiliu Zamfirescu"
    27.25
    6
    Vîlcu Miriam
    Școala Gimnazială ,,Anghel Saligny"
    27.15

    7
    Grigoraș Ilaria
    (view changes)
    5:36 am

Monday, May 7

  1. page Program edited ... 05.05.2018 TESTARE FINALĂ {archive.zip} PROGRAM MATEMATICĂ Nr. crt.
    ...
    05.05.2018
    TESTARE FINALĂ
    {archive.zip}
    PROGRAM MATEMATICĂ
    Nr. crt.
    (view changes)
    8:20 am
  2. file archive.zip uploaded
    8:20 am
  3. page Home edited Evaluarile finale vor avea loc in zilele de REZULTATE EVALUARE - LIMBA ROMÂNĂ - 05.05.2018 -L…
    Evaluarile finale vor avea loc in zilele de
    REZULTATE EVALUARE - LIMBA ROMÂNĂ -
    05.05.2018 -LIMBA ROMANA si 12.05.2018- MATEMATICA, ORA 9.30.
    Nr. crt.
    Nume şi prenume elev
    Şcoala de provenienţă
    Punctaj
    1
    Ene Cristian
    Școala Gimnazială ,,Duiliu Zamfirescu"
    27.80
    2
    Gavrilă Ioana
    Școala Gimnazială ,,Ion Basgan "
    27.50
    3
    Lovin Teodora
    Școala Gimnazială ,,Anghel Saligny"
    27.40
    4
    Milea Irina Maria
    Școala Gimnazială ,,Ştefan cel Mare "
    27.40
    5
    Poroșnicu Sara
    Școala Gimnazială ,,Duiliu Zamfirescu"
    27.25
    6
    Vîlcu Miriam
    Școala Gimnazială ,,Anghel Saligny"
    27.15
    7
    Grigoraș Ilaria
    Școala Gimnazială ,,Anghel Saligny"
    27.05
    8
    Olaru Alexandru
    Școala Gimnazială Nr. 3
    27.00
    9
    Strîmbei Elena
    Școala Gimnazială ,,Anghel Saligny"
    26.75
    10
    Comănescu Miruna
    Școala Gimnazială ,,Duiliu Zamfirescu"
    26.65
    11
    Asanache Bianca
    Școala Gimnazială ,,Anghel Saligny"
    26.00
    12
    Voicu Alexia
    Școala Gimnazială ,,Ştefan cel Mare "
    25.85
    13
    Tronaru Bianca
    Școala Gimnazială ,,Ion Basgan "
    25.80
    14
    Ursache Elisia
    Școala Gimnaziala Principele Radu, Adjud
    25.70
    15
    Buzăianu Ioana
    Școala Gimnazială ,,Ştefan cel Mare "
    25.60
    16
    Ciobotaru Ema
    Școala Gimnazială ,,Anghel Saligny"
    25.50
    17
    Anton Claudia-Maria
    Școala Gimnazială ,,Anghel Saligny"
    25.20
    18
    Băltăreţu Elena
    Școala Gimnazială ,,Anghel Saligny"
    25.05
    19
    Purice Cosmina Denisa
    Școala Gimnazială ,,Ştefan cel Mare "
    25.00
    20
    Iosif Alexandra
    Școala Gimnazială Nr. 3
    24.85
    21
    Tătaru Eduard - Alexandru
    Școala Gimnazială ,,Ştefan cel Mare "
    24.85
    22
    Căpățîna Mateo
    Școala Gimnazială ,,Anghel Saligny"
    24.65
    23
    Dobroiu Delia
    Școala Gimnazială ,,Duiliu Zamfirescu"
    24.60
    24
    Ene Adelina
    Școala Gimnaziala Principele Radu, Adjud
    24.60
    25
    Croitoru Daria
    Școala Gimnazială Nr. 3
    24.35
    26
    Popa Rialda Maria
    Școala Gimnazială ,,Anghel Saligny"
    24.25
    27
    Androni Ştefan
    Școala Gimnazială ,,Anghel Saligny"
    24.05
    28
    Prodan Răzvan
    Școala Gimnazială ,,Anghel Saligny"
    24.00
    29
    Bortoș Bianca Mihaela
    Școala Gimnazială Nr. 3
    23.70
    30
    Crîngașu Rianna
    Școala Gimnazială ,,Anghel Saligny"
    23.60
    31
    Lăcătuș Maia
    Școala Gimnaziala Principele Radu, Adjud
    23.60
    32
    Mîțu Miruna
    Școala Gimnazială Nr. 3
    23.60
    33
    Gheorghiță Maia
    Școala Gimnazială ,,Duiliu Zamfirescu"
    23.50
    34
    Iliescu Mihai-Alin
    Școala Gimnazială ,,Ştefan cel Mare "
    23.50
    35
    Dobrin Denisa Anne-Marie
    Școala Gimnazială Nr. 3
    23.40
    36
    Ionescu Alexandru
    Școala Gimnazială ,,Duiliu Zamfirescu"
    23.30
    37
    Roșu Mihnea
    Școala Gimnaziala Principele Radu, Adjud
    23.25
    38
    Seceleanu Elena
    Școala Gimnazială ,,Duiliu Zamfirescu"
    22.95
    39
    Enache Alexia
    Școala Gimnazială Nr. 3
    22.85
    40
    Cîrnu Claudia
    Școala Gimnazială ,,Anghel Saligny"
    22.80
    41
    Ciribașa Cristian
    Școala Gimnazială ,,Ion Basgan "
    22.65
    42
    Iordache Beatrice
    Școala Gimnazială ,,Duiliu Zamfirescu"
    22.65
    43
    Cristian Andreea
    Școala Gimnaziala Principele Radu, Adjud
    22.60
    44
    Chiriac Eduard
    Școala Gimnazială ,,Duiliu Zamfirescu"
    22.45
    45
    Voinea Murguleț Sebastian
    Școala Gimnaziala Găgești
    22.30
    46
    Bigiu-Diaconu Maria-Magdalena
    Școala Gimnazială ,,Ion Basgan "
    21.95
    47
    Dobrescu George
    Școala Gimnaziala Principele Radu, Adjud
    21.80
    48
    Portase Laura
    Școala Gimnazială ,,Ştefan cel Mare "
    21.75
    49
    Tudose Maria
    Școala Gimnazială ,,Duiliu Zamfirescu"
    21.45
    50
    Topor Antonia Maria
    Școala Gimnazială ,,Anghel Saligny"
    21.15
    51
    Zamfiroiu Andrada
    Școala Gimnazială ,,Anghel Saligny"
    21.00
    52
    Curtache Ștefan
    Școala Gimnazială ,,Ştefan cel Mare "
    20.75
    53
    Dimofte Teodora
    Școala Gimnazială ,,Ion Basgan "
    20.10
    54
    Bunadimineața Alesia
    Școala Gimnazială ,,Ştefan cel Mare "
    20.00
    55
    Drăgoi Bianca
    Școala Gimnazială ,,Ion Basgan "
    20.00
    56
    Mocanu Daria Andreea
    Școala Gimnazială ,,Duiliu Zamfirescu"
    19.55
    57
    Hodorog David
    Școala Gimnazială ,,Ştefan cel Mare "
    19.45
    58
    Nica Daria Ramona
    Școala Gimnazială ,,Ştefan cel Mare "
    18.75
    59
    Ciorașteanu Ana - Maria
    Școala Gimnazială ,,Duiliu Zamfirescu"
    15.80
    60
    Bordea Elena
    Școala Gimnazială ,,Anghel Saligny"
    absent
    61
    Ciușleanu Amina
    Școala Gimnazială ,,Anghel Saligny"
    absent
    62
    Lățcan David
    Școala Gimnazială ,,Ştefan cel Mare "
    absent
    63
    Mocanu Tudor
    Școala Gimnazială ,,Ion Basgan "
    absent

    Cursurile Centrului de Excelenta, din data de 24.03.2018(suspendate din cauza conditiilor meteo) se vor desfasura pe 31.03.2018.
    Coordonatori:
    (view changes)
    8:12 am

Wednesday, May 2

  1. page Home edited ... avea loc pe in zilele de 05.05.2018 -LIMBA Cursurile Centrului de Excelenta, din data de …
    ...
    avea loc pein zilele de 05.05.2018 -LIMBA
    Cursurile Centrului de Excelenta, din data de 24.03.2018(suspendate din cauza conditiilor meteo) se vor desfasura pe 31.03.2018.
    Coordonatori:
    (view changes)
    6:11 am

More