Recent Changes

Tuesday, May 23

  1. page Home edited PREMIEREA ELVILOR ELEVILOR VA AVEA ... A ISJ VRANCEA,IN VRANCEA, IN DATA DE REZULTATE EV…

    PREMIEREA ELVILORELEVILOR VA AVEA
    ...
    A ISJ VRANCEA,INVRANCEA,
    IN
    DATA DE
    REZULTATE EVALUARE FINALA MATEMATICA
    13 MAI 2017
    (view changes)
    12:22 pm
  2. page Home edited ... A ISJ VRANCEA, IN VRANCEA,IN DATA DE ... ORA 17.00. REZULTATE EVALUARE FINALA MATE…

    ...
    A ISJ VRANCEA,
    IN
    VRANCEA,IN DATA DE
    ...
    ORA 17.00.
    REZULTATE EVALUARE FINALA MATEMATICA
    13 MAI 2017
    (view changes)
    12:20 pm
  3. page Home edited PREMIEREA ELVILOR VA AVEA LOC IN SALA DE FESTIVITATI A ISJ VRANCEA, IN DATA DE 31 MAI, ORA 17.0…

    PREMIEREA ELVILOR VA AVEA LOC IN SALA DE FESTIVITATI A ISJ VRANCEA,
    IN DATA DE 31 MAI, ORA 17.00.

    REZULTATE EVALUARE FINALA MATEMATICA
    13 MAI 2017
    (view changes)
    12:19 pm

Saturday, May 13

  1. page Home edited ... 23 III 22 18 Coman Daria Stefani Liceul "Duiliu Zamfirescu" 23 III 18 19…
    ...
    23
    III
    2218
    Coman Daria Stefani
    Liceul "Duiliu Zamfirescu"
    23
    III
    1819
    Nica Anne Marie
    Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
    22
    M
    1920
    Savulescu Alexandra
    Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
    22
    M
    2021
    Mocanu Catinca
    Scoala Gimnaziala "Ion Basgan"
    22
    M
    2122
    Mocanu Diana
    Scoala Gimnaziala "Stefan cel Mare"
    (view changes)
    10:30 am
  2. page Home edited ... EVALUARE FINALA MATEMATICA 13 MAI 2017 Nr. crt Nume si prenume Scoala Punctaj Premiu…

    ...
    EVALUARE FINALA MATEMATICA
    13 MAI 2017
    Nr. crt
    Nume si prenume
    Scoala
    Punctaj
    Premiul
    1
    Bîra Cristian
    Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
    25
    I
    2
    Baciu Mihnea Iustin
    Scoala Gimnaziala Nr. 7
    25
    I
    3
    Ifrim Sebastian
    Scoala Gimnaziala "Anghel Saligny"
    25
    I
    4
    Săcrieru Tudor
    Scoala Gimnaziala "Ion Basgan"
    25
    I
    5
    Nastase Darian George
    Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
    25
    I
    6
    Hagiu Monica
    Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
    24
    II
    7
    Cuptor Raluca Maria
    Scoala Gimnaziala Nr. 3
    24
    II
    8
    Spataru Cristian
    Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
    24
    II
    9
    Constantinescu David
    Scoala Gimnaziala "Anghel Saligny"
    24
    II
    10
    Dumitru Adriana
    Scoala Gimnaziala "Anghel Saligny"
    24
    II
    11
    Cristescu Carla
    Scoala Gimnaziala "Ion Basgan"
    24
    II
    12
    Ghilea Andrei Teodor
    Scoala Gimnaziala "Ion Basgan"
    24
    II
    13
    Stoica Petru
    Scoala Gimnaziala "Ion Basgan"
    24
    II
    14
    Manea Bogdan
    Scoala Gimnaziala "Anghel Saligny"
    24
    II
    15
    Costea Albert
    Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
    23
    III
    16
    Mircea Rares Stefan
    Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
    23
    III
    17
    Luca Nicole Eveline
    Scoala Gimnaziala "Anghel Saligny"
    23
    III
    22
    Coman Daria Stefani
    Liceul "Duiliu Zamfirescu"
    23
    III
    18
    Nica Anne Marie
    Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
    22
    M
    19
    Savulescu Alexandra
    Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
    22
    M
    20
    Mocanu Catinca
    Scoala Gimnaziala "Ion Basgan"
    22
    M
    21
    Mocanu Diana
    Scoala Gimnaziala "Stefan cel Mare"
    22
    M
    23
    Stancu Andreea
    Scoala Gimnaziala "Stefan cel Mare"
    22
    M
    24
    Tapalaga Mircea
    Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga"
    22
    M
    25
    Buşilă Denis
    Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
    21
    premiu special
    26
    Dulhan Alexandra
    Scoala Gimnaziala "Anghel Saligny"
    21
    premiu special
    27
    Ionescu Roberto
    Scoala Gimnaziala "Anghel Saligny"
    21
    premiu special
    28
    Dima Petru
    Scoala Gimnaziala "Ion Basgan"
    21
    premiu special
    29
    Petrache Maria
    Scoala Gimnaziala "Stefan cel Mare"
    21
    premiu special
    30
    Buica Adela Maria
    Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
    21
    premiu special
    31
    Milea Vlăduţ Adrian
    Scoala Gimnaziala "Al. Vlahuţă"
    21
    premiu special
    32
    Bujoreanu Alexandra
    Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
    20
    33
    Chirilă Denisa Alexandra
    Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga"
    20
    34
    Bobeica Riana
    Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
    20
    35
    Eremia Ana Maria
    Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
    20
    36
    Fatu Rares Daniel
    Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
    20
    37
    Poiană David
    Scoala Gimnaziala "Ion Basgan"
    20
    38
    Barbărasă Andrei
    Scoala Gimnaziala "Stefan cel Mare"
    20
    39
    Teodorescu Rareş
    Scoala Gimnaziala "Ion Basgan"
    20
    40
    Ungureanu Bogdan
    Scoala Gimnaziala "Ion Basgan"
    20
    41
    Predescu Maria
    Scoala Gimnaziala "Anghel Saligny"
    19.5
    42
    Cudalb Maria
    Scoala Gimnaziala "Ion Basgan"
    19.5
    43
    Roșu Teodora
    Scoala Gimnaziala "Stefan cel Mare"
    19.5
    44
    Balaban Razvan
    Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
    19
    45
    Constantinescu Rares
    Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
    19
    46
    Pîrîiac Irina
    Scoala Gimnaziala "Anghel Saligny"
    19
    47
    Iordache Andreea
    Scoala Gimnaziala "Stefan cel Mare"
    19
    48
    Kmeic Patrick
    Scoala Gimnaziala "Anghel Saligny"
    19
    49
    Bataragă Gabriel
    Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
    18
    50
    Trifan Alexia
    Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
    18
    51
    Ifrim Dorisandra
    Scoala Gimnaziala "Anghel Saligny"
    18
    52
    Ioniță George
    Scoala Gimnaziala "Stefan cel Mare"
    18
    53
    Cimpoca Pavel Daria Elena
    Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
    18
    54
    Canae Alexandru
    Scoala Gimnaziala "Stefan cel Mare"
    18
    55
    Păun Liviu Ștefan
    Scoala Gimnaziala "Stefan cel Mare"
    18
    56
    Zainea Cristiana
    Scoala Gimnaziala "Al. Vlahuţă"
    18
    57
    Zaharia Maria Miruna
    Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
    17.5
    58
    Niculescu-Cristea Ştefan
    Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
    17
    59
    Marin Dan
    Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
    17
    60
    Tîlvăr Maria
    Scoala Gimnaziala "Ion Basgan"
    17
    61
    Buică Andrei
    Scoala Gimnaziala "Stefan cel Mare"
    17
    62
    Ţibrea Ştefania
    Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
    16.5
    63
    Tudosa Miruna
    Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
    16
    64
    Şărban Albert
    Scoala Gimnaziala "Anghel Saligny"
    16
    65
    Poiană Irina
    Scoala Gimnaziala "Ion Basgan"
    16
    66
    Vasilache Mihai
    Scoala Gimnaziala "Anghel Saligny"
    16
    67
    Moldoveanu Anastasia
    Scoala Gimnaziala "Anghel Saligny"
    15
    68
    Ostafie Daria
    Scoala Gimnaziala "Stefan cel Mare"
    15
    69
    Gurguiatu Cristian
    Scoala Gimnaziala "Anghel Saligny"
    15
    70
    Moraru Manon
    Scoala Gimnaziala "Ion Basgan"
    14
    71
    Cruceanu Alexandru
    Scoala Gimnaziala "Anghel Saligny"
    14
    72
    Sterea Delia
    Scoala Gimnaziala Nr. 3
    13
    73
    Bucovineanu Maria
    Scoala Gimnaziala "Ion Basgan"
    13
    74
    Vasile Elena Mălina
    Liceul Tehnologic "Al. I. Cuza"
    13
    75
    Dima Andra
    Scoala Gimnaziala "Anghel Saligny"
    12
    76
    Pavel Elena Bianca
    Scoala Gimnaziala "Al. Vlahuţă"
    12
    77
    Dumbravă George
    Scoala Gimnaziala "Anghel Saligny"
    12
    78
    Florea Ştefania
    Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
    8
    79
    Rosca Madalina
    Scoala Gimnaziala Nr. 3
    7
    80
    Soare Dragos
    Scoala Gimnaziala "Anghel Saligny"
    7
    81
    Avrămoiu Karina
    Scoala Gimnaziala "Stefan cel Mare"
    5.5
    82
    Benguş Miruna
    Scoala Gimnaziala "Ion Basgan"
    83
    Chiriac Andrei
    Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
    84
    Stoica Lorenzo
    Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
    85
    Cazan Raisa
    Scoala Gimnaziala "Stefan cel Mare"
    86
    Taban Ana – Maria
    Scoala Gimnaziala "Stefan cel Mare"
    87
    Bengus Alex George
    Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
    88
    Chelaru Miruna Alexandra
    Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
    89
    Burlan Andrei
    Scoala Gimnaziala "Ion Basgan"
    90
    Feraru Răzvan
    Scoala Gimnaziala "Ion Basgan"
    91
    Moisă Cristian
    Scoala Gimnaziala "Ion Basgan"
    REZULTATE EVALUARE FINALA LIMBA ROMANA

    06 MAI 2017
    Nr. crt
    (view changes)
    3:37 am
  3. page Program edited ... 13.05.2017 Testare finală {Evaluare finala matematica.odt} {Barem matematica.odt}
    ...
    13.05.2017
    Testare finală
    {Evaluare finala matematica.odt} {Barem matematica.odt}
    (view changes)
    1:36 am
  4. page Program edited ... 13.05.2017 Testare finală {Evaluare finala matematica.odt}
    ...
    13.05.2017
    Testare finală
    {Evaluare finala matematica.odt}
    (view changes)
    1:35 am
  5. page Îndrumătorii centrului de excelență edited ... Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" 6 Baciu Marina Scoala Gimnaziala Nr. 7 7 Ba…
    ...
    Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga"
    6
    Baciu Marina
    Scoala Gimnaziala Nr. 7
    7

    Batog Emilia
    Scoala Gimnaziala Nr. 3
    78
    Chirazi Maria
    Scoala Gimnaziala "Anghel Saligny"
    89
    Chirchinet Ana
    Scoala Gimnaziala "Stefan cel Mare"
    910
    Cojanu Maria
    Scoala Gimnaziala "Ion Basgan"
    11

    Cornienco Mihaela
    Scoala Gimnaziala "Ion Basgan"
    1012
    Croitoru Adela
    Scoala Gimnaziala Nr. 3
    1113
    Dima Silvia
    Scoala Gimnaziala "Anghel Saligny"
    14

    Ichim Mariana
    Scoala Gimnaziala "Ion Basgan"
    1215
    Ilie Anca
    Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
    1316
    Laluciu Gabriela
    Scoala Gimnaziala Găgeşti
    1417
    Lefter Nadia
    Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
    1518
    Merloiu Monica
    Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
    1619
    Popescu Catalina
    Scoala Gimnaziala Slobozia Bradului
    20

    Pricope Gina
    Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
    1721
    Rosu Corina
    Scoala Gimnaziala "Stefan cel Mare"
    1822
    Rusu Liliana
    Scoala Gimnaziala "Alxandru Vlahuţă"
    1923
    Rusu Mirela
    Scoala Gimnaziala "Anghel Saligny"
    2024
    Sava Anca
    Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu"
    2125
    Sbîrciog Cerasela
    Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga"
    2226
    Trandafir Mihaela
    Scoala Gimnaziala Găgeşti
    2327
    Tudoroiu Sandica
    Scoala Gimnaziala "Anghel Saligny"
    2428
    Vasuianu Cecilia
    Scoala Gimnaziala "Ion Basgan"
    2529
    Vucmanovici Rodica
    Scoala Gimnaziala "Anghel Saligny"
    2630
    Zaharia Mirela
    Scoala Gimnaziala "Anghel Saligny"
    (view changes)
    12:42 am

More